WSL - Producent aparatury laboratoryjnej

aktualności i nowości

aktualności

W marcu 2019 roku wyposażyliśmy nasz park maszynowy w najnowszej generacji laserową wycinarkę do rozkroju blachy. Od czerwca 2019 nasza oferta zostanie poszerzona o usługę cięcia laserowego dla firm i osób prywatnych. 

laser

zobacz więcej

nowość

W 2016 roku nawiązaliśmy bezpośrednią wspłópracę ze znanym i uznanym na całym świecie producentem szkła borokrzemowego - firmą JINAN GT INDUSTRIAL CO, LTD.

chinaglass logo -mini

W lipcu 2016 roku uruchomiliśmy największy w Polsce magazyn szkła borokrzemowego. Mamy do Państwa dyspozycji kilkadziesiąt ton rur, prętów, profili i tafli (szkło płaskie).

zobacz więcej

aktualności

Miło nam Państwa poinformować, że w czerwcu zmieniła się nasza strona internetowa. Mamy nadzieję, że zawarte w niej treści dostarczą Państwu niezbędnych informacji o poszczególnych produktach i usługach.

zobacz więcej

aktualności

Od 18-11-2015 mamy responsywną stronę internetową. Dzięki tej funkcji nasza strona internetowa automatycznie dostosowuje się do rozdzielczości, na której jest przeglądana. Mówiąc krótko i prosto - strona responsywna wyświetla się poprawnie (to znaczy jest czytelna, bez zbędnych szczegółów i przewijania na boki) na wszystkich urządzeniach - komputerach stacjonarnych, laptopach, tabletach i smartfonach.

zobacz więcej

1 2
Go to top